REKRUTUJEMY: Aktualnie do naszego zespołu Harmony Montessori Park II poszukujemy doświadczonych nauczycieli Montessori lub doświadczonych pedagogów konwencjonalnych, którzy chcieliby zdobyć kwalifikacje w obszarze pedagogiki Montessori. Potrzebujemy jednej osoby do grupy przedszkolnej i jednej do grupy żłobkowej. Dodatkowo potrzebujemy pogodnej osoby do wsparcia zespołu jako pomoc kuchenna i salowa. Współpracujemy z Polskim Instytutem Montessori.

Opis stanowiska:

  • realizacja i współtworzenie programu Montessori w grupie przedszkolnej/żłobkowej we współpracy z resztą zespołu oraz dyrekcją placówki
  • pielęgnacja i opieka nad dziećmi w wieku 2,5 -6 lat lub 0,4 – 2,5 lat
  • kompleksowe prowadzenie bieżącej dokumentacji osiągnięć dzieci
  • utrzymywanie wspierających relacji z rodzicami dzieci
  • stałe podnoszenie własnych kwalifikacji zawodowych
  • aktywne uczestnictwo w kształtowaniu organizacji pracy w przedszkolu/żłobku

Nasze wymagania:

  • wyższe wykształcenie kierunkowe (dla przedszkola Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna z Przygotowaniem Pedagogicznym)
  • ukończone kursy i praktyka w pracy z metodą Montessori
  • gotowość i odpowiedzialne podejście do ciągłości frekwencji w pracy
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność budowania dobrych relacji w zespole
  • pogodne nastawienie do kadry, dzieci i rodziców
  • nastawienie na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji
  • komunikatywność
  • samodzielność w działaniu
  • kreatywność
  • otwartość na zmiany i nowe wyzwania

Dodatkowe atuty:

  • znajomość języka angielskiego
  • inne umiejętności mogące wzbogacić program placówki

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B po 3 miesięcznym okresie próbnym na umowie zleceniu
  • kompetentny i wysoce kwalifikowany zespół współpracowników
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, kwalifikacji oraz formy zatrudnienia
  • abonament medyczny w Medicover
  • progresja wynagrodzenia wraz z podnoszeniem kwalifikacji
  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • nieodpłatne szkolenia wewnętrzne
  • dofinansowane szkolenia w Polskim Instytucie Montessori
  • piękne miejsce pracy – przestronne, jasne wnętrza zaaranżowane w najwyższym standardzie, własny ogródek
REKRUTUJEMY: Aktualnie do naszego zespołu żłobka 293 poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko kierownika żłobka oraz opiekunek/pomocy żłobkowych.  Nasza placówka od 1 września 2022 w ramach współpracy z Urzędem Miasta st. Warszawy, stała się żłobkiem nr 293 i przyjęła 95 dzieci. Dla rodziców żłobek jest bezpłatny.

Do zadań Kierownika należeć będą:

  • tworzenie i nadzór nad realizacją programu żłobka
  • kierowanie i nadzór nad pracą bieżącą żłobka
  • prowadzenie dokumentacji placówki
  • kompleksowe zarządzanie kadrą placówki
  • utrzymywanie wspierających relacji z rodzicami dzieci
  • rekrutowanie nowych rodzin do żłobka i podpisywanie umów
  • sporządzanie okresowych raportów do nadzorujących instytucji
  • współpraca z Dyrektorem i Zarządem żłobka
  • wspieranie kadry opiekuńczej w przypadkach braków kadrowych

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • uprawnienia do pracy z dziećmi do 3 r. ż. (kurs, studia kierunkowe lub min. 1 rok udokumentowanego doświadczenia w pracy z dziećmi 0-3)
  • gotowość i odpowiedzialne podejście do STAŁEJ FREKWENCJI w pracy
  • umiejętność budowania dobrych relacji w zespole
  • pogodne nastawienie do kadry, dzieci i rodziców
  • nastawienie na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych
  • j. angielski i inne umiejętności np. muzyczne, plastyczne będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • 3 miesięczny okres próbny na umowie – zleceniu
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, kwalifikacji oraz formy zatrudnienia
  • progresję wynagrodzenia wraz z podnoszeniem kwalifikacji
  • szkolenia wewnętrzne
  • prywatna opieka medyczna