Przyjdź na Drzwi Otwarte i przekonaj się dlaczego to właśnie do Nas warto zapisać dziecko:

  • Poznaj główne założenia pedagogiki Montessori
  • Porozmawiaj z naszymi nauczycielami
  • Zobacz nasze wnętrza i ogród
  • Skorzystaj z promocyjnych warunków zapisu


Twoje dziecko nie będzie się nudzić. Nasza kadra przygotowała dedykowany program na te wyjątkowe spotkanie.

Do zobaczenia!

Dni otwarte dotyczą placówek komercyjnych (nie dotyczą żłobka nr 293).

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY. Liczba miejsc ograniczona.

ZAPISY:

Zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki po wcześniejszym umówieniu się:

Telefon: 885 884 119 lub 885 063 019

e-mail: sekretariat@harmonymontessoripark.pl lub dyrekcja@harmonymontessoripark.pl

Mieścimy się przy ul. Pieskowa Skała 7 w Warszawie (wejście od strony boiska, przy klatce A)

Więcej o nas w artykule Montessori pod lupą – czyli co wyróżnia żłobek i przedszkole Harmony Montessori Park

PROMOCJA

Żłobki Montessori Warszawa Ursynów

Żłobek montessori:

  • minus 50% za czesne przez pierwszy miesiąc
  • dodatkowe rabaty przy opłatach pakietowych: 3% zniżki za opłacenie 3 m-cy z góry, 5% za 6 m-cy i 7% za 12 m-cy

Żłobek konwencjonalny:

  • 3 dni bezpłatnej adaptacji
  • wpisowe tylko 500 złotych dla pierwszych 5 rodzin

Rekrutacja

Żłobki Montessori Warszawa Ursynów

Rekrutacja do placówek Harmony Montessori Park II odbywa się cały rok w miarę wolnych miejsc w grupach i gotowości dziecka do dołączenia do grupy. (UWAGA: poniższa strona nie dotyczy żłobka nr 293)

Zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 36 miesięcy (żłobek) i starsze (przedszkole).

ETAP 1 Kontakt telefoniczny. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu odbycia rozmowy z panią Dyrektor, chcemy usłyszeć jakie potrzeby Państwo mają i jakiego miejsca szukają dla swojego dziecka. Przedstawimy także Państwu naszą ofertę i odpowiemy na nurtujące pytania. Zaprosimy także Państwa wraz z dzieckiem na wizytę w naszej placówce.

ETAP 2 Wizyta w żłobku/przedszkolu. Dziecko wraz z rodzicami będzie mogło doświadczyć naszego przygotowanego otoczenia Montessori. Chętnie oprowadzimy po naszej placówce, przedstawimy nauczycieli i odpowiemy na nurtujące kwestie dotyczące adaptacji czy formalnego zapisu dziecka do naszego żłobka lub przedszkola.

ETAP 3 Decyzja o zapisaniu dziecka. Wiąże się ona z podpisaniem umowy oraz wpłatą wpisowego. Ten krok umożliwi nam przygotowanie miejsca dla Państwa dziecka w grupie oraz otrzymają Państwo od nas Podręcznik dla Rodzica, z szczegółowo opisanym procesem adaptacji.

ETAP 4 Okres adaptacji. Proces adaptacji jest starannie przemyślany, aby zapewnić maksimum wsparcia całej rodzinie, która bierze udział w adaptacji. Chcemy by pierwszy kontakt Nauczyciela z Państwem i dzieckiem był pozytywny i dał fundament dla budowania wzajemnej relacji opartej na uważności i szacunku. Dajemy sobie czas.

photograph-of-happy-children-1815257 (Kopiowanie)

Jeśli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu:

Można też do nas napisać na adres: sekretariat@harmonymontessoripark.pl lub dyrekcja@harmonymontessoripark.pl

Zapraszamy także do zapoznania się z najczęściej pojawiającymi się pytaniami od rodziców tutaj: FAQ oraz lektury artykułu opisującego proces adaptacji w naszym żłobku. Adaptacja w żłobku. Jak to wygląda w żłobku Harmony Montessori Park?

girl-with-brush-drawing-sun-on-paper-PND2R36.jpg
Żłobki Dwujęzyczne Warszawa Ursynów

Żłobek Warszawa

Żłobki Montessori Warszawa Ursynów

Rekrutacja — czy to do żłobka, czy do przedszkola zawsze jest największym przeżyciem dla rodziców, którzy obawiają się o to, czy ich pociecha dostanie się do placówki, którą wybrali. Tutaj, inaczej niż w przypadku szkół, nie obowiązuje rejonizacja, a więc dziecko z drugiego końca miasta może trafić do miejsca oddalonego od jego domu nawet o kilkanaście kilometrów. Dla opiekunów jednak najważniejsze jest to, aby ich pociechą zajęły się kompetentne osoby, a sama placówka była jak najlepiej przystosowana do potrzeb malucha. Harmony Montessori Park w Warszawie to miejsce, w którym tworzymy atmosferę wzajemnego szacunku i skupiamy się na potrzebach dzieci zgodnie w filozofią Marii Montessori. Sprawdź wolne miejsca i zapisz córkę lub syna właśnie do nas!

Rekrutacja do żłobka w Warszawie — zapisz do nas Twoje dziecko!

Nasza placówka wykorzystuje metody wychowawcze Marii Montessori. Każdy maluch jest u nas traktowany podmiotowo, a specjalnie przygotowana przestrzeń do nauki i zabawy wspiera naturalną ciekawość podopiecznych, pozwalając na rozwój ich zainteresowań. Dysponujemy przestronnymi salami oraz zespołem doświadczonych pedagogów. Współpracujemy też z logopedą, rytmiczką czy psychologiem, co sprawia, że Twoje dziecko jest otoczone jest otoczona troskliwą opieką osób o odpowiednich kwalifikacjach. Duży nacisk kładziemy na zdobywanie przez dzieci praktycznych umiejętności, ale także na rozwijanie naturalnych potrzeb oraz ich pielęgnację. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej — zapraszamy do kontaktu.

Rekrutacja w prowadzonej przez nas placówce odbywa się w systemie ciągłym, dlatego podopieczni mogą dołączać do grup (w miarę wolnych miejsc) w dowolnym momencie w roku. Do żłobka Montessori zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 36 miesięcy. Z przyjemnością weźmiemy pod opiekę zarówno kilkumiesięcznych, jak i rocznych wychowanków.

Ważne wskazówki rekrutacyjne

Pragniemy, aby cała procedura zapisywania i przyjmowania dziecka do żłobka odbywała się w jak najlepszej atmosferze. Z tego powodu prowadzimy kilkuetapową rekrutację, która pozwala dobrze zaznajomić się z przestrzenią, nauczycielami czy panującymi zasadami zarówno rodzicom, jak i przyszłym podopiecznym. Dołożymy wszelkich starań, aby adaptacja dziecka przebiegła szybko i pomyślnie.

Harmony Montessori Park — idealne miejsce dla każdego młodego człowieka

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat rekrutacji do prowadzonego przez nas żłobka w Warszawie. Skontaktuj się z nami, a z chęcią rozwiejemy Twoje wątpliwości, odpowiadając na każde nurtujące pytanie. Zapraszamy do udziału w rekrutacji!

zapisz się na

Newsletter aby otrzymać nasze aktualności i ofertę zajęć dodatkowych.