Previous
Next

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA!

Drodzy Rodzice, ogłaszamy rekrutację uzupełniającą do żłobka i przedszkola Harmony Montessori Park II. Promocyjne warunki obowiązują tylko umowy podpisane do końca grudnia lub wyczerpania limitu wolnych miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji i zapisy na spotkania indywidualne:

sekretariat@harmonymontessoripark.pl lub dyrekcja@harmonymontessoripark.pl

tel. 885 884 119 lub 885 063 019

Zapraszamy serdecznie!

PROMOCJA

Żłobki Montessori Warszawa Ursynów

Żłobek montessori:

  • minus 50% za czesne przez pierwszy miesiąc
  • dodatkowe rabaty przy opłatach pakietowych: 3% zniżki za opłacenie 3 m-cy z góry, 5% za 6 m-cy i 7% za 12 m-cy

Żłobek konwencjonalny:

  • 3 dni bezpłatnej adaptacji
  • wpisowe tylko 500 złotych dla pierwszych 5 rodzin

Rekrutacja

Żłobki Montessori Warszawa Ursynów

Rekrutacja do placówek Harmony Montessori Park II odbywa się cały rok w miarę wolnych miejsc w grupach i gotowości dziecka do dołączenia do grupy. (UWAGA: poniższa strona nie dotyczy żłobka nr 293)

Zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 36 miesięcy (żłobek) i starsze (przedszkole).

ETAP 1 Kontakt telefoniczny. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu odbycia rozmowy z panią Dyrektor, chcemy usłyszeć jakie potrzeby Państwo mają i jakiego miejsca szukają dla swojego dziecka. Przedstawimy także Państwu naszą ofertę i odpowiemy na nurtujące pytania. Zaprosimy także Państwa wraz z dzieckiem na wizytę w naszej placówce.

ETAP 2 Wizyta w żłobku/przedszkolu. Dziecko wraz z rodzicami będzie mogło doświadczyć naszego przygotowanego otoczenia Montessori. Chętnie oprowadzimy po naszej placówce, przedstawimy nauczycieli i odpowiemy na nurtujące kwestie dotyczące adaptacji czy formalnego zapisu dziecka do naszego żłobka lub przedszkola.

ETAP 3 Decyzja o zapisaniu dziecka. Wiąże się ona z podpisaniem umowy oraz wpłatą wpisowego. Ten krok umożliwi nam przygotowanie miejsca dla Państwa dziecka w grupie oraz otrzymają Państwo od nas Podręcznik dla Rodzica, z szczegółowo opisanym procesem adaptacji.

ETAP 4 Okres adaptacji. Proces adaptacji jest starannie przemyślany, aby zapewnić maksimum wsparcia całej rodzinie, która bierze udział w adaptacji. Chcemy by pierwszy kontakt Nauczyciela z Państwem i dzieckiem był pozytywny i dał fundament dla budowania wzajemnej relacji opartej na uważności i szacunku. Dajemy sobie czas.

photograph-of-happy-children-1815257 (Kopiowanie)

Jeśli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu:

Można też do nas napisać na adres: sekretariat@harmonymontessoripark.pl lub dyrekcja@harmonymontessoripark.pl

Zapraszamy także do zapoznania się z najczęściej pojawiającymi się pytaniami od rodziców tutaj: FAQ oraz lektury artykułu opisującego proces adaptacji w naszym żłobku. Adaptacja w żłobku. Jak to wygląda w żłobku Harmony Montessori Park?

girl-with-brush-drawing-sun-on-paper-PND2R36.jpg
Żłobki Dwujęzyczne Warszawa Ursynów

Żłobek Warszawa

Żłobki Montessori Warszawa Ursynów

Rekrutacja — czy to do żłobka, czy do przedszkola zawsze jest największym przeżyciem dla rodziców, którzy obawiają się o to, czy ich pociecha dostanie się do placówki, którą wybrali. Tutaj, inaczej niż w przypadku szkół, nie obowiązuje rejonizacja, a więc dziecko z drugiego końca miasta może trafić do miejsca oddalonego od jego domu nawet o kilkanaście kilometrów. Dla opiekunów jednak najważniejsze jest to, aby ich pociechą zajęły się kompetentne osoby, a sama placówka była jak najlepiej przystosowana do potrzeb malucha. Harmony Montessori Park w Warszawie to miejsce, w którym tworzymy atmosferę wzajemnego szacunku i skupiamy się na potrzebach dzieci zgodnie w filozofią Marii Montessori. Sprawdź wolne miejsca i zapisz córkę lub syna właśnie do nas!

Rekrutacja do żłobka w Warszawie — zapisz do nas Twoje dziecko!

Nasza placówka wykorzystuje metody wychowawcze Marii Montessori. Każdy maluch jest u nas traktowany podmiotowo, a specjalnie przygotowana przestrzeń do nauki i zabawy wspiera naturalną ciekawość podopiecznych, pozwalając na rozwój ich zainteresowań. Dysponujemy przestronnymi salami oraz zespołem doświadczonych pedagogów. Współpracujemy też z logopedą, rytmiczką czy psychologiem, co sprawia, że Twoje dziecko jest otoczone jest otoczona troskliwą opieką osób o odpowiednich kwalifikacjach. Duży nacisk kładziemy na zdobywanie przez dzieci praktycznych umiejętności, ale także na rozwijanie naturalnych potrzeb oraz ich pielęgnację. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej — zapraszamy do kontaktu.

Rekrutacja w prowadzonej przez nas placówce odbywa się w systemie ciągłym, dlatego podopieczni mogą dołączać do grup (w miarę wolnych miejsc) w dowolnym momencie w roku. Do żłobka Montessori zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 36 miesięcy. Z przyjemnością weźmiemy pod opiekę zarówno kilkumiesięcznych, jak i rocznych wychowanków.

Ważne wskazówki rekrutacyjne

Pragniemy, aby cała procedura zapisywania i przyjmowania dziecka do żłobka odbywała się w jak najlepszej atmosferze. Z tego powodu prowadzimy kilkuetapową rekrutację, która pozwala dobrze zaznajomić się z przestrzenią, nauczycielami czy panującymi zasadami zarówno rodzicom, jak i przyszłym podopiecznym. Dołożymy wszelkich starań, aby adaptacja dziecka przebiegła szybko i pomyślnie.

Harmony Montessori Park — idealne miejsce dla każdego młodego człowieka

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat rekrutacji do prowadzonego przez nas żłobka w Warszawie. Skontaktuj się z nami, a z chęcią rozwiejemy Twoje wątpliwości, odpowiadając na każde nurtujące pytanie. Zapraszamy do udziału w rekrutacji!

zapisz się na

Newsletter aby otrzymać nasze aktualności i ofertę zajęć dodatkowych.